Yeşil Batman Kia Plaza
 Dört ortaklı bir aile şirketi olarak kurulan
YEŞİL BATMAN 30 yılı aşkın süredir ticaret alanında faaliyet göstermektedir.

YEŞİL BATMAN  20 yılı aşkın bir süredir de KIA bayisi olarak hizmet vermektedir.Teknolojiyi yakından takip ederek ``sosyal sorumluluk`` ve de `` müşteri memnuniyeti`` ilkelerini esas alan  YEŞİL BATMAN KİA Plaza kurumsal bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. YEŞİL BATMAN  sektörün öncü markalarından KIA`yı daha da ileri taşıma gayretlerinden ötürü ÇELİK MOTOR tarafından birçok ödüle layık görülmüştür. Bunların başında Türkiye`de sadece 2 bayiye layık görülen ``Platinium Dealer`` ödülü geliyor.Bunun yanında KIA bayileri arasında 5 yıl üstüste ``Müşteri memnuniyeti`` alanında birinciliğe layık görülmüştür. Son olarak ta 3 yıl üst üste ilbazında pazar payı en yüksek bayi olmayı başardık.

YEŞİL BATMAN olarak ödüle layık görüldüğümüz alanlardaki istikrarımızı korumak ve de hizmet kalitemizi arttırmak öncelikli hedeflerimizdir.Bölgenin en modern plazasında 3950 metrekare kapalı alanda konusunda uzman kadrosuyla değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Fotoğraflar :

Untitled Document
HABERLER
MODELLER
Peter Schreyer tarafından baştan sona yeniden yaratılan, Red Dot ve IF tasarım ödülleri sahibi, Euro N-Cap'ten 5 yıldızlı Sportage. İddialı, çekici ve çarpıcı hatlarıyla baştan çıkarıcı...
            
KAMPANYALAR
Artık onun tek eksiği SİZsiniz

Sürüş keyfinizi artıracak ve sizi güvende hissettirecek bütün yüksek donanım özellikleri Kia cee`d`de buluştu 6 ...
1 2 3 4 5
YEŞİL BATMAN KIA PLAZA
Petrol Mahallesi TPAO Bulvarı No : 574 BATMAN
0 488 215 61 72
  Efor Interactive